KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177180
nr 1717 7180
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1944, "Parken". Olja på duk, 51x71 cm, yttermått inklusive ram: 65x85 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:44:46
15/8 20:30:24
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg